Mağaza Açmak İstiyorum
Mağaza Açmak İsiyorum
 

magazago.com’da mağaza açmak için üye olmanız yeterli olacaktır. Eğer magazago.com üyesi değilseniz, hemen üye olmak için tıklayınız.


İLK YIL HEDİYE ÜCRETSİZ MAĞAZA

magazago.com’a üye girişi yaptıktan sonra ilk olarak Mağazalar Anasayfasına gidip, bu sayfadaki "Mağaza Açmak İstiyorum" linkine tıklayınız.

Gelen sayfada, mağaza “Paket Seçimi” sayfasıdır.

Paket seçimi sayfasında, mağazanızda satışa sunacağınız ürünlerle ilgili kategoriyi seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz kategorinin bulunduğu paketi işaretleyerek “Seç” butonuna tıklayınız.

Bir sonraki adımda

1.Paket Emlak Mağazası ( İLK YIL HEDİYE ÜCRETSİZ ) seçiniz


“Ardından gelen sayfada “İçerik” bölümü yer alacaktır. Bu bölüme;

Mağazanızın adını,

Mağaza Web Adresi,

Mağaza tanıtım yazısını,

Mağaza Yetkilisi,

Mağaza Adresi,

Mağaza il,ilçe,semt bilgileri

Mağaza cep, sabit numarasını girebilir, varsa mağazanızın logosunu yükleyebilir, Mağaza kapak fotoğrafı seçebilirsiniz. Ziyaretçilere olumlu bir etki bırakabilmek için, bu bölüme gireceğiniz bilgilerin doğruluğu ve niteliği önemlidir. Gerekli bilgileri girdikten sonra “Devam” tuşunu tıklayınız.

Güvenli Ödeme sayfasına gelindiğinde sipariş özetinde ürün adı ve geçerlilik süresi gösterilmektedir.
Hediye Bakiye ile öde seçeneğini seçerek ücretsiz mağazanızı oluşturabilirsiniz.


Mağazanızın kontrolleri yapıldığında ilan vermek için hazır duruma gelecektir. Mağazanızla ilgili verdiğiniz bilgilerin doğruluğu ve mağaza içeriğinizin uygunluğu logo ve kapak fotoğrafları  magazago.com tarafından kontrol edilip onaylandıktan hemen sonra mağazanız aktif duruma gelecektir. Ve ilan vermeye başlayabileceksiniz.

Onay işleminden itibaren, tüm magazago.com ziyaretçilerinin gezebileceği, güvenle satış yapabileceğiniz bir mağazaya sahip olacaksınız.
 
NOT: Mağaza kapak fotoğrafını her değiştirdiğinizde mağazanız tekrar onaya düşecektir magazago.com tarafından kontrol edilip tekrar yayınlanacaktır.
 
 


2. ve 3. paket Mağaza: ( ÜCRETLİ )

2. ve 3. paket mağaza açmak isteyen kullanıcılar mağaza açmak istiyorum sayfasından açmak istedikleri mağaza kategorisini seçerek mağzasının 1 Yıllık kredi kartı ile ödemesini yapar ve mağazasını açar.

magazago.com destek hattını arayarak  kampanya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 


Kredi kartı eklendikten sonra mağaza moderasyona düşer.Mağazanızla ilgili verdiğiniz bilgilerin doğruluğu ve mağaza içeriğinizin uygunluğu magazago.com tarafından kontrol edilip onaylandıktan hemen sonra mağazanız aktif duruma gelecektir.

Yıllık çıkacak olan faturalar doğrulanan mağaza bilgilerine göre kesilecektir.

Kredi kartı eklenmeden önce kabul edilen Mağaza kuralları mağaza sahibine, mağaza bilgileri doğrulandıktan sonra e-posta ile gönderilir. Mağaza sahibi e-posta adresinden istediği zaman ulaşabilecektir. Mağaza için kabul edilen kurallara elektronik ortamda erişim olmayacaktır.

Mağaza sahibi e-posta adresinden istediği zaman sözleşmesine ulaşabilecektir.

Mağaza Açmak İstiyorum

magazago.com